banky se kterými spolupracujeme

Každá banka umí a nabídne něco jiného. My Vám s výběrem té správné pomůžeme.

Moneta Money Bank


Stabilní česká banka, která více než 20 let poskytuje kvalitní a dostupné bankovní služby občanům, živnostníkům, podnikům a státní správě. Dříve součástí finanční skupiny General Electric (GE).

Komerční banka


Komerční banka poskytuje finanční produkty a služby pro občany, podnikatele, malé i velké podniky a státní správu. Z většiny vlastněná francouzskou finanční skupinou Société Générale.

UniCredit Bank


UniCredit Bank v České republice a na Slovensku poskytuje bankovní produkty a služby občanům i živnostníkům pod jednotným obchodním názvem UniCredit Bank Czech Republic and Slovakia, a.s.

Hypoteční banka


Jedna z nejdéle působících bank poskytujících hypoteční úvěry na českém finančním trhu. Již přes 7 let je nejvetším poskytovatelem hypoték.
Hypotéky poskytuje pouze fyzickým osobám.

Česká Spořitelna


Banka s zřejmě nejdelší tradicí na českém trhu. Služby poskytují jak jednotlivcům, tak malým a středním podnikům, městům a obcím. 
Od roku 2000 součástí silné Skupiny Erste. (Erste Group)

Raiffeisen Bank


Jedna z větších bank na českém trhu. V minulém desetiletí koupila a plně integrovala bývalou eBanku, ze které převzala oblíbené eKonto – v té době první účet s vedením zdarma v případě stanoveného obratu

mBank


Banka poskytující retailové bankovnictvíhypotéky pouze fyzickým osobám, nikoliv na IČO. Mezi hlavní rysy služeb patří nulové poplatky za vedení účtu a základní bankovní operace.

Equa bank


Equa bank patří k menším bankám a jedná se o českou banku, její předchůdkyní byla IC Banka. Mají však velice flexibilní podmínky a metodické podmínky. Velice dobrá pro živnostníky (OSVČ).

Sberbank


Sberbank CZ (do 2013 Volksbank CZ) působí na českém trhu od roku 1993. Patří pod Sberbank Rusko, největší ruskou banku založenou v roce 1841. Nabídka služeb v oblasti firemního i osobního bankovnictví.

Wüstenrot


Wüstenrot hypoteční banka, a.s. zahájila svou činnost v roce 2003. WÜSTENROT Stavební spořitelna byla první cestou, jak klientům začali nabízet ucelený soubor finančních služeb z oblasti rodinných financí.

ČSOB


Československá obchodní banka, a.s., známá pod zkratkou ČSOB je bankovní institucí působící na českém a slovenském finančním trhu. Specializuje se na bankovní služby pro fyzické osoby a podnikatelské subjekty.

Oberbank


Rakouská banka založena v roce 1869. Nezávislá společnost s orientací na leasing a podnikatelský úvěr, nabízející financování od osobních vozů přes těžkou techniku a stroje až po nemovitosti.