Proč právě s námi

Spolupráce s Vámi nás baví. Hlavně bude bavit Vás.

Jsme specialisté v oboru

Díky několika letem zkušeností s hypotékami nalezneme pro Vás to nejlepší řešení. Spolupracujeme s největšími bankami a stavebními spořitelnami v Česku.

Kvalita a následný servis

Klademe veliký důraz na kvalitu námi poskytovaných služeb a spokojenost všech našich klientů. Pravidelný servis je samozřejmostí.

Srozumitelné vysvětlení

Vysvětlíme veškeré kroky spojené s financováním, spočítáme kalkulaci přímo pro Vás, povedeme Vás procesem hypotéky od úvodní nabídky až k podpisu hypotéky a čerpání

 

Veškeré typy úvěrů

Včetně kombinací a složitých případů. Zařídíme klasickou hypotéku na koupi či výstavbu, americkou hypotéku, refinancování hypotéky, spotřebitelský úvěr či leasing

Vždy zajímavé podmínky

Vyjednání prémiových  podmínek u všech partnerů a produktů. Budeme Vás dále doprovázet i k jednání do banky a zajistíme Vám bezproblémové čerpání

Od začátku do konce

Vysvětlíme, co Vás čeká na úřadech - a to ať v bance, stavebním či katastrálním úřadě. Zajistíme maximum papírování za Vás.

Alexandr Jedlička

úvěrový finanční specialista

Kvalitní spolupráce

Profesionalita, vzájemná důvěra, znalosti na vysoké úrovni a neustálá péče o klienta. To jsou hlavní pilíře spolupráce, na kterých stavím dlouhodobou poradenskou činnost.

Kariéra

Na finančním trhu se pohybuji od roku 2014. Praxe ze společností LifePlan, OVB, OK Klient, GFS. Nyní spolupráce s Bonnet.cz ve skupině Money2u. Zakladatel Hypo4you.