OBJEDNEJTE SI KONZULTACI SE SPECIALISTOU

nezávazně pojďte zjistit, co jsme pro Vás schopni zařídit

hypoteční úvěr

Hypotéka je dlouhodobý úvěr, jehož splacení je zajištěno zástavním právem k nemovitosti. Může být účelová (na investici do nemovitosti, či jiného financování bydlení) nebo neúčelová (americká hypotéka). Hypotéky jsou poskytovány bankami.

Pro koho je vhodný?

Pro ty, co plánují koupi bytu nebo  domu, rekreačního objektu, rekonstrukci bytu nebo domu či výstavbu vlastního bydlení. Jiným příkladem je americká hypotéka, která není primárně určena pro bydlení.

Kdo může zažádat?

Fyzická osoba starší 18-ti let, občan ČR, cizinec s trvalým pobytem na území ČR, cizinec bez trvalého pobytu, občan EU s přechodným pobytem v ČR. Maximální věk žadatele 65 let. Maximální splatnost 70 let věku.

Jakou výši lze získat?

Vždy záleží na podmínkách určitého žadatele. V praxi je však banka ochotna půjčit maximálně 90% z hodnoty zastavovaných nemovitostí - (90% LTV). Tak se označuje poměr půjčeného úvěru vůči zastavované nemovisti. (LTV)

Jak dlouho to trvá?

Příprava nezbytných podkladů záleží na Vás. My zadáme pokyny, zejména co vše je potřeba doložit. Po doložení nám trvá schvalovací proces standartně 3 - 5 dní.

Po schválení a splnění podmínek dochází k čerpání prostředků (1 - 20 dní)

Na co je třeba myslet

Myslete na cenu úvěru. Zkrátka kolik Vás to bude stát. Vše se odvíjí od zvolené fixace, s ní spojené úrokové sazby a dalších poplatků, které bude nutno platit. Lidé většinou chtějí nízkou sazbu, ta však není hlavním ukazatelem výhodnosti úvěru.

Co chtít zdarma?

Poplatek za odhad

Poplatek za vyřízení hypotéky

Poplatek za čerpání úvěru

Poplatek za správu úvěru

Poplatek Katastrálnímu úřadu

My našim klientům tyto služby zařizujeme zdarma či s výraznou slevou.

Pomůžeme s výběrem hypotéky
a vše vyřídíme za Vás. Budete tak mít klid na svou práci.